خرید iptv  ,خرید Cccam  ,خرید سی سی کم  ,خرید سیسیکم  ,خريد فرش ماشينى  ,buy glass mosaic tile online  ,Covid 19 Clinic testing and vaccination  ,طراحی وب سایت  ,دستگاه ضبط صدا  ,عکاسی صنعتی  ,آموزشگاه خیاطی  ,download serial irani  ,آبنما خانگی  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,
كاربرد اكسپرت در فاركس چيست srblog .

srblog

كاربرد اكسپرت در فاركس چيست

اكسپرت فاركس

اكسپرت فاركس در حقيقت رباتهاي معامله گر كد نويسي شده اي هستند كه به سادگي و در كمال دقت، هر آنچه بر عهده آنها گذاشته شده است را انجام مي‌دهند. از آنجايي كه اين ربات‌ها بدون هيچ دخالت انساني كار خود را پيش برده، هيچگونه خطايي در كار آن‌ها وجود ندارد.اكسپرتهاي فاركس انواع مختلفي دارند، بعنوان مثال اكسپرت مارتينگل – اكسپرت اسكالپر – اكسپرت آنتي مارتينگل . اكسپرت انديكاتوري – اكسپرت معادله اي – اكسپرت بر پايه استراژي و ده‌ها و صدها نوع ديگر اكسپرت فاركس. ما تمام تلاشمان بر اين است تا بهترين اكسپرتهاي فاركس را پس از بررسي و تاييد، كدنويسي كرده و كاملا رايگان براي دانلود در اختيار معامله گران ايراني قرار دهيم. تمامي اكسپرت‌هاي ارائه شده به همراه فايل آموزشي بوده تا به آساني مورد استفاده قرار گيرند.

انواع اكسپرت فاركس

اگر به دنبال انتخاب بهترين اكسپرت فاركس هستيد، حتما مي‌بايست با انواع اكسپرتهاي فاركس آشنا شويد. براي اكسپرتهاي فاركس دسته‌بندي‌هاي مختلفي وجود دارد كه در ادامه، هر يك از آن‌ها بررسي خواهيم كرد. در دسته‌بندي اول، اكسپرت‌ها به دو بخش اتوتريدينگ و مديريتي تقسيم بندي شده و در دسته بندي دوم، به چهار بخش يعني انديكاتوري، غير انديكاتور، مارتينگل و آنتي مارتينگ تقسيم مي‌شوند. هر چهار بخش، در ادامه توضيح داده خواهند شد.

اكسپرت هاي اتوتريدينگ

اكسپرت‌هاي اتوتريدينگ، علاوه بر تحليل و پردازشي كه انجام مي‌دهند، وظيفه معاملاتي نيز را بر عهده مي‌گيرند. اين بدان معنا است همانند يك انسان، اقدام به خريد يا فروش كرده و يا معاملات باز را مديريت مي‌كنند. از اكسپرتهاي اتوتريدينگ ميتوان به اكسپرت رياضي يا ايرپلن يا اكسپرت مك دي اشاره كرد و يا به اكسپرتهاي مديريت معاملات همانند اكسپرت كلوز پرافيت كه وظيفه مديريت معاملات باز را بر عهده دارد.

اكسپرت‌هاي مديريت چارت

اين دسته از اكسپرتها را عموما با نام داشبورد هاي معاملاتي در فاركس ميشناسيم. در واقع اين اكسپرتهاي فاركس وظيفه مديريت چارت را داشته و براي معامله خودكار نياز به معامله گر يا تريدر (انسان) وجود دارد. بنابراين، اين مدل از اكسپرت‌ها قابليت معامله‌ي خودكار ندارند.دسته‌بندي دوم

در اين دسته بندي، اكسپرتهاي فاركس بر اساس نوع خدماتي كه ارائه مي‌كنند دسته بندي مي‌شوند. طبيعتا ممكن است يك اكسپرت همزمان در چندين دسته بندي مختلف قرار بگيرد. اما به صورت كلي مي‌توان در اين مدل از دسته‌بندي، اكسپرت‌ها را به چهار بخش تقسيم بندي كرد.

انديكاتوري

اين اكسپرتها بر اساس يك يا چند انديكاتور توسعه داده شده و در اختيار معامله‌گران قرار مي‌گيرند. به عنوان مثال، Hi MACD نمونه‌اي از اكسپرت انديكاتور است.

اكسپرت‌هاي غير انديكاتوري

اين اكسپرتها عموما بر پايه يك معادله رياضي بوده و مبناي محسابتي دارند. يكي از اين انديكاتورهاي غير انديكاتوري، اكسپرت رياضي بوده كه در دسته‌بندي اكسپرتهاي اتوتريدينگ نيز قرار مي‌گيرد. همچنين، اكسپرت كلوز پرافيت كه فقط اعداد ورودي را لحاظ كرده و مطابق آن از معاملات خارج مي‌شود نيز غير انديكاتوري است.

اكسپرت‌هاي فاركس مارتينگل

در اين نوع از اكسپرتها براي مديريت سرمايه، از شيوه و روش معاملاتي مارتينگل استفاده مي‌شويد. اگر نمي‌دانيد مارتينگل چيست ميتوانيد در همين سايت در كادر جستجو عبارت مارتينگل را جستجو كرده و مقاله‌ي مورد نظر را مطالعه كنيد.

اكسپرت‌هاي آنتي مارتينگل

در اين اكسپرتها نيز بر اساس استراتژي آنتي مارتينگل عمل شده و مجددا اگر نميدانيد آنتي مارتينگ چيست، همين عنوان را در قسمت جستجو، وارد كنيد تا به مقاله‌ي مربوطه، منتقل شويد.اما براي توضيح خلاصه و ساده آنتي مارتينگل بايد بگوييم: زماني كه معامله‌گر در معالمه‌اي ضرر مي‌كند، حجم حساب را دو برابر نكرده، اما به همان پوزيشن مي‌چسبد كه به زودي اين ضرر مرتفع نمي‌گردد. از سوي ديگر هنگامي كه يك معامله‌گر در معامله‌اي سود مي‌كند، حجم موجودي معاملاتي را دو برابر كرده كه با دو برابر ريسك نيز مواجه مي‌شود. پشت اين رويكرد، چنين تفكري وجود دارد كه بعد از برنده شدن در يك معامله، شما با «پول آزاد» شروع به معامله مي‌كنيد.

همانطور كه گفتيم ميتوان براي اكسپرتهاي فاركس دسته بندي هاي متعدد در نظر گرفت بعنوان مثال اكسپرت فاركس اسكالپر.اكسپرت فاركس هدجينگ – اكسپرت فاركس كروليشن و بسيار اسامي مختلف كه ميتوان بر اساس آن دسته بندي انجام داد.

 


برچسب: ،
بازدید:

نوشته شده: ۹ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۰۵:۵۹ توسط:sirsaeed موضوع:
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
آمار
امروز : 6
دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
همه : 588
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
چت باکس
صفحات
[ ]